Animacje urodzinowe

Urodziny w smerfowej dolinie

„Hej, dzieci, jeśli chcecie zobaczyć Smerfów las” – któż nie nucił tej piosenki? Dla wielu dzieci to melodia, która zwiastuje świetną przygodę. Właśnie taka czeka wszystkie maluchy na przyjęciu w smerfnym stylu! Urodzinowe przyjęcie w klimacie Smerfów to propozycja dla dzieci, które szczególnie lubią te małe, sympatyczne postacie i chciałyby choć na chwilę przenieść się do ich kolorowego świata. Cała grupa imprezowiczów stworzy smerfną wioskę i wybierze się z nami po wyjątkowe przygody.

Wyprawa Smerfów będzie wędrowała przez las po wielki skarb, a na drodze do jego zdobycia nie zabraknie fascynujących niespodzianek i zagadek od Ważniaka. Jedno jest pewne – żaden mały Smerf nie zostanie tego wieczoru Marudą! Będą to ciekawe urodziny, obfitujące w rozmaite konkursy i zabawy. Ale uwaga – podczas imprezy trzeba będzie uważać, aby nie dać się rozpoznać Gargamelowi!

Smerfowy las, tutaj, w Warszawie i Łódzi Czemu nie! Możemy go wykreować w plenerze lub w domu, a jeśli nie masz żadnych pomysłów – znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce na wspaniałe urodzinowe przyjęcie – nie ma żadnych ograniczeń! Impreza urodzinowa z motywem smerfów to coś więcej niż gwarancja wyśmienitej zabawy. Dla dziecka urodziny w takim klimacie będą naprawdę smerfne!

Skontaktuj się z nami

Smak Dzieciństwa Wa-wa

ul. Farysa 37b,
01-971 Warszawa

Smak Dzieciństwa Łódź

ul. Nowomiejska 12/6,
91-061 Łódź

telefon

+48 503 060 497

Email

kontakt@asmakdziecinstwa.eu