Blog

Animacje dla dzieci w plenerze

cze 9, 2017

Gdy wielkimi krokami zbliżają się urodziny waszej pociechy a za oknem świeci słońce warto wykorzystać aurę do przeprowadzenia przyjęcia dla gromadki maluchów. Miejsca, które zawsze się sprawdzają przy pięknej pogodzie to ogrody, parki oraz lasy. Animator, który ma możliwość przeprowadzenia zabaw animacyjnych w plenerze z pewnością będzie zadowolony, gdyż ma wówczas większe pole do popisu.

Przyjęcia okolicznościowe organizowane na zewnątrz są świetnym rozwiązaniem – dzieci mają sporo przestrzeni do zabaw ruchowych, mogą swobodnie biegać, śpiewać, skakać, wygłupiać się itp. Domowe warunki nie zawsze umożliwiają swobodną zabawę baaa mała przestań często ogranicza pracę animatora.

ATRAKCJA NR 1 – POKAZ BANIEK MYDLANYCH

Pokaz baniek mydlanych cieszy małych ora dużych gości. Wspaniała atrakcja, która wywołuje wiele pozytywnych emocji. Dodatkowo rewelacyjnie prezentuje się na zdjęciach. Gigantyczne bańki mydlane można oglądać, łapać, dmuchać, biegać wśród nich i wszystko to co przyjdzie nam do głowy. Maluchy uwielbiają wyzwania w związku z tym niech i one chwycą za sznurki i popuszczają bańki wielkości XXL.

ATRAKCJA NR 2 – „DMUCHAŃCE”

Każdy brzdąc marzy o tym, by na własnych urodzinach mieć do dyspozycji zamek dmuchany, do którego może zaprosić swoich przyjaciół. Wydawałoby się, że jest to atrakcja kosztowna oraz kłopotliwa – nic bardziej mylnego. Cora więcej firm animacyjnych posiada profesjonalne dmuchańce. Wystarczy wyznaczyć teren a fachowcy przyjadą, rozłożą dmuchaną zabawkę, zadbają o bezpieczeństwo oraz złożą, gdy przyjdzie na to odpowiedni moment.

ATRAKCJA NR 3 – GRA TERENOWA

Być jak Sherlock Holmes na własnych urodzinach? A może poszukiwać zaginionego skarbu pirackiego? Wszystko zależy od upodobań jubilata i jego gości. Z pewnością rozwiązywanie zagadek, rozszyfrowywanie tajemniczych wiadomości, poszukiwanie ukrytych listów i wykonywanie różnorodnych zadań przypadnie do gustu wszystkim przybyłym gościom.

ATRAKCJA NR 4 – OLIMPIADA SPORTOWA

Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy ciężko oderwać dziecko od komputera ciekawą dla nich alternatywą może być udział w olimpiadzie sportowej. Tego typu przyjęcie z pewnością zostanie pozytywnie odebrane przez małych gości. Różnorodność konkurencji tj. skoki w workach, rzut do celu, przeciąganie linii, piłka nożna sprawi, że każdy maluch coś dla siebie znajdzie i zostanie mistrzem w danej dyscyplinie. Uroczyście wręczone dyplomy oraz medale, będą długo przypominać maluchom o ich wyczynach sportowych.

ATRAKCJA NR 5 – WSZYSTKO TO CZEGO NIE MOŻNA ROBIĆ W DOMU

Atrakcja nr 5 jest moim ulubionym punktem. W zamkniętych pomieszczeniach jest sporo ograniczeń i nic w ty dziwnego. Należy się ciszej zachowywać, bo sąsiadom może to przeszkadzać. Nie wolno biegać, bo przez przypadek strącimy coś bardzo kosztowego. Pokaz baniek odpada, bo dywan i ściany nie powinny być mokre. Na szczęście nie dotyczy to zabaw organizowanych w plenerze. Poza domem animator wraz z dziećmi może przeprowadzić wiele fantastycznych atrakcji. Konkurs na najgłośniejszy okrzyk, bitwa na balony wodne, zabawy z olbrzymią chustą animacyjną, pieczenie kiełbasek przy ognisku – pozwól łapać dzieciom każdą chwilę! To jest ich dzieciństwo – to jest czas na niezapomnianą i kreatywną zabawę.
Kolejną bardzo ważną atrakcją – tym razem dla rodziców, to widok zadowolonych i radosnych dzieci a jednocześnie zmęczonych. Zabawy na świeżym powietrzu sprawią, że każdy maluch będzie marzyć o wygodnym łóżku i pójściu spać.

Drogi rodzicu wykorzystaj ten czas dobrze!