Wirtualna rzeczywistość

VR „Wirtualna rzeczywistość”

Smak Dzieciństwa przeniesie każdego malucha w wirtualny świat, w którym nie ma żadnych granic dla zaciekawionych odkrywców! VR nie jest jednak tylko atrakcją dla najmłodszych, bo frajdę z wirtualnej rzeczywistości mogą czerpać zarówno dorośli, np. podczas przyjęcia weselnego lub imprezy firmowej.

Magiczne “wirtualne” urodziny z VR

Dzięki goglom VR dzieci będą miały okazję zintegrować się poprzez gry zręcznościowe oraz niezwykłe animacje w wirtualnej rzeczywistości. Każdy maluch dostanie możliwość poznania VR, żeby w nowy sposób uczestniczyć w animacjach i grach, jakie zostały przez nas przygotowane. Nie jest to jednak tylko forma rozrywki, ponieważ dzięki wirtualnej rzeczywistości dziecko ma okazję do tego, żeby się uczyć i rozwijać.

Gogle VR – impreza firmowa, której nie da się zapomnieć

Impreza firmowa z VR może okazać się strzałem w dziesiątkę! Jest to niezwykła okazja do tego, żeby poznać się bliżej i zintegrować bardziej niż w biurze, podczas ośmiogodzinnej pracy. Wystarczy ubrać google VR, żeby odbyć wycieczkę w odległy zakątek świata lub odnaleźć zaginiony skarb.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że na imprezach firmowych coraz częściej obecne są dzieci, a co za tym idzie, gwarantujemy kreatywne animacje z VR nie tylko dla dorosłych, ale również dla najmłodszych. Dodatkowo dajemy możliwość rezerwacji tylko VR oraz możliwość połączenia animacji z goglami VR.

Gogle VR – przyjęcie weselne

Wesele to czas zabawy i świętowania nie tylko dla Młodej Pary, ale także dla wszystkich zaproszonych gości. Dzięki wirtualnej rzeczywistości impreza będzie cieszyć się rozgłosem jeszcze kilka dni po jej zakończeniu! Gogle VR sprawią, że tradycyjne zabawy weselne staną się o wiele atrakcyjniejsze, a goście będą mogli doświadczyć siły niezwykłej technologii. Jest to również rozrywka nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci, które będą zachwycone znanymi im animacjami lub grami zręcznościowymi.

VR Google VR – pikniki i eventy z niecodziennymi emocjami

Wirtualna rzeczywistość to rozrywka bez żadnych granic. Google VR mogą przenieść użytkownika w dowolne miejsce i zaserwować gamę różnorodnych emocji. Ekscytacja, radość, nieopanowana ciekawość – to wszystko, i jeszcze więcej oferuje właśnie wirtualna rzeczywistość. To właśnie z tego powodu nowoczesna technologia może zagwarantować niezapomniane wrażenia.
Dodatkowo VR jest atrakcją, która wzbudza duże zainteresowanie, co można wykorzystać w przypadku, gdy firma chce się z powodzeniem zareklamować np. w czasie pikniku. Takie stanowisko przyciągnie o wiele więcej osób, a poza tym nowoczesna technologia świadczy o pewnym prestiżu przedsiębiorstwa.

Opinie o Nas

Organizacja imprez
Skontaktuj się z nami

Copyright ©2023 Smak Dzieciństwa | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Caroline Media