NOWOŚĆ! Interaktywna rozrywka z Knoocker Box

Co to jest Knoocker Box?

Knoocker Box to urządzenie, które pozwala na wyświetlanie różnego rodzaju gier i innych atrakcji na podłodze lub ścianie. Jednocześnie odtwarza wybraną muzykę, która dopełnia całości imprezowej atmosfery.

Knoocker Box może działać w każdych warunkach – w budynku, na zewnątrz, przy świetle dziennym lub wieczorem. Wystarczy kawałek ściany lub podłoga, by zadziała się magia!

animacje weselne
animacje weselne

Dla kogo Knoocker Box?

Wybór Knoocker Boxa to zawsze dobry pomysł. Za każdym razem oznacza świetną zabawę – niezależnie od wieku, płci i zainteresowań małych gości.

Urządzenie sprawdzi się na:

9
wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych, np. urodzinach, komuniach, weselach itp.,
9
spotkaniach integracyjnych i eventach firmowych,
9
zajęciach w domu kultury, przedszkolu, szkole lub innych tego typu placówkach.

Gry, które oferuje Knoocker Box, są intuicyjne. Nie ma konieczności tracenia cennego, wspólnego czasu na tłumaczenie reguł – dzieciaki od razu przystępują do działania.

Co potrafi Knoocker Box?

Polski producent tego niezwykłego urządzenia zadbał, by atrakcje z jego wykorzystaniem nie miały końca. Możliwości, które daje Knoocker Box są praktycznie nieograniczone.

9

Razem z Knoocker Box dzieciaki wykonują różnego rodzaju misje. Mogą używać do nich plastikowych piłeczek czy ruchów swojego ciała.

9

Urządzenie oferuje także tradycyjne gry w nowoczesnym, interaktywnym wydaniu, np. rzucanie do celu, uwielbiane przez dzieci kółko i krzyżyk, czy proste puzzle i malowanki – odpowiednie nawet dla najmłodszych milusińskich.

9

Karaoke na imprezie? Z Knoocker Boxem organizujemy je w jednej chwili – w każdych warunkach. Zabawa gwarantowana!

9

A może kameralne kino plenerowe? Wysoka jakość obrazu, zapach popcornu (mamy profesjonalną maszynkę do jego produkcji!), dzielenie emocji z rówieśnikami – tak się tworzy wyjątkowe wspomnienia!

9

W urządzeniu zainstalowano także gry edukacyjne, które sprawdzają się w szczególności w placówkach edukacyjnych – choć jeśli masz życzenie, by pojawiły się np. na imprezie urodzinowej, nie widzimy przeszkód.

9

Knoocker Box pozwala także wyświetlić prezentację multimedialną – przydatne na firmowych imprezach i zajęciach edukacyjnych. Ale to nie wszystko! Ta opcja urozmaici także urodzinowe kinder party. Wyobraź sobie minę swojego dziecka, kiedy razem z innymi gośćmi ogląda prezentację-niespodziankę ze swoimi zdjęciami. Radość, wzruszenie… To właśnie Knoocker Box!

animacje weselne
animacje weselne

Knoocker Box – aktywność w pakiecie

Interaktywne gry z Knoocker Boxa to dla dzieciaków nie lada wyzwanie. A wiadomo – jest wyzwanie jest zabawa. Aby przejść wiele z nich, mali imprezowicze muszą dać z siebie bardzo dużo: wysilić umysł lub ciało.

Zabawy narzucają dzieciom szybkie tempo i zmuszają do aktywności fizycznej. Są wymagające – i o to chodzi. Dzieciaki otrzymują porcję ruchu, który wykonują z chęcią i zaangażowaniem.

Knoocker Box – wielkie „wow”!

Reakcja dzieci na urządzenie Knoocker Box mówi sama za siebie. Dzieciaki, które mają okazję wypróbować naszą nowość, są cały czas uśmiechnięte i podekscytowane. Działają z pasją i zaangażowaniem, a zewsząd słychać „wow”, „sztos” i „meeega”. W Smaku Dzieciństwa mówimy językiem dzieci, więc te słowa to dla nas najważniejszy komplement ?

Opinie o Nas

 

Śledź nas na Instagramie

Organizacja imprez - Skontaktuj się z nami

Copyright ©2023 Smak Dzieciństwa | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Caroline Media