NOWOŚĆ! Bal dla dzieci

Firma animacyjna – organizacja balu dla dzieci

Organizacja balu dla dzieci to niełatwe zadanie! Wiemy, bo robiliśmy to wielokrotnie. Nasze doświadczenie sprawia, że bale Smaku Dzieciństwa są jak magiczna różdżka – wyczarowują uśmiechy na dziecięcych buziach!

animacje weselne

Jakie bale organizujemy?

Jesteśmy firmą animacyjną, która zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem imprez dla dzieci. Jedną z ulubionych form dziecięcych przyjęć są bale. W Smaku Dzieciństwa organizujemy:

9
bale karnawałowe, bale przebierańców, bale jesieni, bale zimy, bale walentynkowe i z każdej innej okazji!
9
bale małe, duże i wielkie – od kilkunastu do nawet setek uczestników!
9

bale w rozmaitych instytucjach – np. placówkach oświatowych różnego typu: przedszkolach, szkołach, firmach, domach kultury

9
bale obejmujące zróżnicowane atrakcje.

Jak wygląda organizacja balu przez firmę animacyjną?

Bal dla dzieci niejedno ma imię. W zależności od potrzeb i preferencji uczestników bale organizowane przez Smak Dzieciństwa przybierają różne formy. Wszystkie szczegóły ustalamy wspólnie z Klientem, dzięki czemu impreza spełnia oczekiwania jego i dzieciaków.

Bal dla dzieci może obejmować następujące atrakcje:

9

zabawy muzyczno-ruchowe

9

zabawy animacyjne

9

„tańce-hulańce”

9

zabawy integracyjne

9

warsztaty kreatywne

9

dodatkowe atrakcje

Wszelkie gadżety i materiały, a także muzyka i nagłośnienie są po naszej stronie. Ty nie martwisz się niczym, a jedynie cieszysz magicznym czasem swoich podopiecznych.

Skontaktuj się z nami, by ustalić wszystkie szczegóły organizacyjne i otrzymać wycenę. Zadzwoń lub napisz e-mail.

Jakie atrakcje na balu dla dzieci?

Poza typowymi atrakcjami animacyjnymi, jak zabawy z chustą, tańce czy zabawy ruchowe – które są na balu totalnym must have! – możesz dopełnić imprezę jedną z naszych wyjątkowych propozycji:

9

Interaktywna rozrywka Knocker Box to gadżet, który oferuje wielkie możliwości. Z jego pomocą organizujemy interaktywne atrakcje ruchowe, konkursy śpiewania, gry i zabawy dla dzieciaków w różnym wieku. Możemy także wyświetlić pokaz zdjęć w trakcie balu.

9

Warsztaty kreatywne są świetnym uzupełnieniem „tańców-hulańców”, czyli głównej atrakcji na balu. Mogą odbywać się równolegle z częścią animacyjną lub w przerwach. Dzięki nim bal nabierze niepowtarzalnego charakteru, a dzieciaki zostaną z własnoręcznie wykonaną pamiątką, taką jak drewniane podkładki, łapacze snów czy świece żelowe. Satysfakcja gwarantowana!

9

Tatuaże brokatowe, modelowanie baloników, malowanie buziek, pokaz gigantycznych baniek mydlanych – magicznych atrakcji w Smaku Dzieciństwa jest mnóstwo. Wystarczy, że wspólnie dobierzemy najlepsze pod kątem liczebności grupy i wieku dzieciaków. Frajda maluchów murowana!

9

Maszyna do waty cukrowej lub robienia popcornu – atrakcyjna przekąska w czasie balowego szaleństwa dopełni ten wyjątkowy czas.

9

Fotobudka to wisienka na torcie balu – ulotne, magiczne chwile złapane na zdjęciu! Odświętnie ubrane/przebrane dzieciaki otrzymają wyjątkową pamiątkę w postaci wesołej fotki!

Wszystkie atrakcje możemy realizować:

9

równolegle z trwającym balem (np. w postaci stanowisk z atrakcjami dowolnie wybieranymi przez dzieciaki),

9

w przerwach balu.

Ciekawą opcją jest również organizacja całego super-dnia z podziałem na część kreatywną (warsztaty) i część imprezową (bal na całego!). 

Niezależnie od wybranych opcji i atrakcji możesz liczyć na jedno: najlepszy bal dla dzieci w okolicy! Super zabawa i magiczna atmosfera na balu – to nasza specjalność!

Opinie o Nas

Śledź nas na Instagramie

Organizacja imprez
Skontaktuj się z nami

Copyright ©2023 Smak Dzieciństwa | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Caroline Media