Animacje weselne

Atrakcje dla dzieci na weselu – wsparcie animatora na przyjęciu weselnym

Ah, wesele! Wspaniały dzień dla wielu dorosłych. Dla dzieci z kolei jest to po prostu impreza, atrakcyjna do pewnego czasu – ile bowiem można tańczyć czy jeść? Maluchy jeszcze nie doceniają uroku wesel, więc trudno się dziwić, że w po kilku godzinach mogą poczuć się znudzone. Dlatego właśnie oferujemy opiekę animatora dla dzieci na wesele.

Dla wielu osób dzieci na weselu to ważni goście, ale jednak dość wymagający. Smak Dzieciństwa zapewni atrakcyjne animacje dla najmłodszych na weselne przyjęcia. Animator weselny zadba o dobrą zabawę i opiekę podczas przyjęcia dla najmłodszych imprezowiczów.

Moc atrakcji wprowadzi najmłodszych uczestników wesela do magicznej krainy, gdzie podczas zabaw dzieci będą mogły wcielać się w czarodziei, artystów, piratów, sportowców oraz bajeczne postacie. Gwarantujemy świetną atmosferę oraz opiekę profesjonalnych animatorów podczas wesela, wszystko po to, by Twoje przyjęcie także dla dzieci było radosną, przyjemną imprezą.

Zachęcamy Pary Młode do współpracy!

Oferujemy możliwość całonocnej opieki animatora na weselu oraz liczne atrakcje (m.in. seans filmowy – kameralne kino dla dzieci zorganizowane przy pomocy rzutnika), dzięki którym dzieci będą się świetnie bawiły. Nasza obecność to same korzyści – dzieci są pod świetną opieką, dzięki czemu ich rodzice mogą być spokojni i zadbać o to, by wytańczyć się za wszystkie czasy! Jednocześnie zapewniamy, że nasza obecność, jak i zachowanie dzieci podczas zabaw nie będzie inwazyjne dla innych uczestników przyjęcia

Opinie o Nas

Organizacja imprez
Skontaktuj się z nami

Smak Dzieciństwa Warszawa

ul. Farysa 37b, 01-971 Warszawa

Smak Dzieciństwa Łódź

ul. Nowomiejska 12/6, 91-061 Łódź

+48 503 060 497

kontakt@smakdziecinstwa.eu

Copyright ©2022 Smak Dzieciństwa | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Caroline Media