Atrakcje animacyjne

Duży wybór atrakcji animacyjnych dla dzieci

Atrakcje animacyjne to wspaniała zabawa dla dzieci i chwila wytchnienia dla dorosłych. Przeczytaj, jakie animacje czekają na dzieci w Smaku Dzieciństwa.

Ma być słodko, smacznie i aromatycznie? Polecamy profesjonalną maszynę do waty cukrowej, która osłodzi każdą imprezę lub maszynę, która produkuje chrupiący, cieplutki popcorn. Magiczną atmosferę zapewnią gigantyczne bańki mydlane, a wspomnienia utrwali fotobudka z szalonymi przebraniami. Artystyczne malowanie buziek, brokatowe tatuaże i modelowanie baloników to z kolei klasyka, która sprawdza się od lat. A dla maluchów – najlepszy, bezpieczny i angażujący kącik malucha.

W Smaku Dzieciństwa masz wszystko, o czym najmłodsi imprezowicze mogą zamarzyć. Zastanów się, które atrakcje animacyjne najbardziej przypadną do gustu Twojej ekipie dzieciaków, a następnie zaczaruj wraz z nami dziecięcą imprezę!

PROFESJONALNA MASZYNA DO WATY CUKROWEJ

Powstaje z niewielkiej łyżeczki cukru, a robi ogromne wrażenie. Zwykle jest atrakcją numer jeden na większości imprez prywatnych i zorganizowanych. Wata cukrowa! Dzieciaki uwielbiają nie tylko jej smak i zapach, ale także cały rytuał przygotowania. I tak dzieje się magia.

PROFESJONALNA MASZYNA DO POPCORNU

Chrupiące ziarenka, intensywny smak, zapach niczym z sali kinowej – popcorn zawsze przywodzi na myśl najlepsze wspomnienia. Dzięki tej atrakcji szybko wprawisz uczestników imprezy w dobry nastrój. Maszynę do popcornu polecamy szczególnie na większe eventy, gdyż produkujemy jednorazowo duże ilości prażonej kukurydzy.

FOTOBUDKA

Pobudza kreatywność i przenosi w świat wyobraźni, spełniając marzenia małych imprezowiczów. Pozwala w kilka sekund stać się kimś innym: księżniczką, policjantem, strażakiem czy kowbojem. Niezapomniane emocje i mnóstwo uśmiechów – to właśnie gwarantuje fotobudka. A w efekcie świetnej zabawy – pamiątka w postaci wyjątkowych zdjęć.

MALOWANIE BUZIEK

Atrakcja znana od lat i wciąż nie wypada z obiegu. Artystyczne malowanie buziek to zabawa nieustannie uwielbiana przez wszystkie dzieciaki. Polecamy w szczególności na większych imprezach. P.S. Malujemy profesjonalnie, a nasze farby posiadają niezbędne atesty – ale tego chyba nie musimy dodawać.

GIGANTYCZNE BAŃKI MYDLANE

To prawdziwe show! Wywołują zachwyt u każdego – zarówno dorosłych, jak i dzieci w każdym wieku, które chętnie wskakują do giga-baniek. I nic w tym dziwnego, bo pokaz baniek mydlanych wprowadza imprezę w świat magii. To także świetna okazja, by zrobić wyjątkowe, pamiątkowe zdjęcia. Do tworzenia baniek używamy wielkich artystycznych sieci i atestowanego płynu. Mamy także mniejsze patyki, dzięki którym dzieciaki mogą spróbować swoich sił w robieniu baniek mydlanych.

MODELOWANIE BALONÓW

To kolejna zabawa znana od lat i niezmiennie tak samo uwielbiana. Sprawdza się wszędzie i zawsze wywołuje mnóstwo uśmiechów. Na widok balonów maluchy piszczą z radości, a starszaki szybko wchodzą w role przy użyciu nowych gadżetów. Dostają miecze i natychmiast impreza przeradza się w bitwę piracką. Marzą o piesku – dostają balonowego i już wyprowadzają go na spacer. A kiedy balon pęknie? To przecież na szczęście i wystarczy pomyśleć życzenie! 

TATUAŻE BROKATOWE

To świetna atrakcja dla maluchów, starszaków i… rodziców. Szybka akcja i cała rodzina nosi identyczne, szalone, brokatowe tatuaże! Moment odklejenia szablonu jest ekscytujący, dzieciaki z zapałem porównują tatuaże między sobą. Jednym słowem – dzieje się! A w dodatku mamy ogromną liczbę wzorów, szablony są jednorazowe, używamy produktów z atestem.

KĄCIK MALUCHA

Tam, gdzie najmłodsze dzieciaki, tam kącik malucha często „ratuje życie” rodzicom. Podczas gdy starszaki biorą udział w animacjach czy warsztatach, młodsi imprezowicze (zwykle poniżej 4 roku życia, choć wszystko zależy od dziecka) mają swoje zajęcia. Pod opieką rodzica mogą bezpiecznie tworzyć niesamowite budowle z dużych klocków XL, szaleć w tunelu czy korzystać z innych zabawek przeznaczonych dla maluszków. 

Podoba Ci się Nasza oferta animacji? Skontaktuj się z Nami!

Opinie o Nas

 

Organizacja imprez - Skontaktuj się z nami

Copyright ©2023 Smak Dzieciństwa | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Caroline Media