O mnie

Ewelina Suchecka – pomysłodawczyni firmy

Jako dziecko wszędzie „było mnie pełno”. Rozsadzała mnie energia, miałam mnóstwo pomysłów na minutę! Uwielbiałam wszelkie przyjęcia, rodzinne imprezy, nie mówiąc o swoich urodzinach, do których odliczałam każdego roku. Zawsze miałam na nie jakiś pomysł, a moi rodzice bardzo się starali, by za mną nadążyć. Z dumą i wzruszeniem mogę powiedzieć, że miałam bardzo szczęśliwe, radosne dzieciństwo i poznałam wszystkie jego najpiękniejsze smaki. One we mnie zostały i ukształtowały mnie w dorosłości. Doskonale pamiętam wszystkie przyjęcia, zabawy z koleżankami, konkursy, jakie rodzice organizowali w moje urodziny, atrakcje, które sprawiały, że każdy mile wspominał moje urodziny. I uznałam, że właśnie to chciałabym robić – stwarzać dzieciom możliwość do kreowania najpiękniejszych wspomnień, a zarazem ułatwić rodzicom to wcale niełatwe zadanie!

Chciałam stworzyć firmę, która sprawi, że każde dziecko będzie mogło przenieść się do świata wspaniałej zabawy i poczuć prawdziwy „Smak Dzieciństwa”. I udało się – jesteśmy firmą, która daje maluchom radość, a rodzicom poczucie spełnienia marzeń swoich pociech. Wykorzystuję wszelkie sposoby, by zagwarantować atrakcyjne spędzanie czasu wszystkim dzieciom, a rodzicom zapewnić maksimum spokoju. Dlatego tworzę różnego rodzaju warsztaty i animacje, angażujące i wciągające do zabawy dzieci w różnym wieku, pozwalające przenieść się do świata sportu, sztuki, magii i po prostu czystej, dziecięcej radości.

Wierzę także w  moc zabawy, która udziela się każdemu! Nieraz widziałam zachwyt zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy równie chętnie angażowali się w zabawy! Widok rodziców, którzy ze swoimi dziećmi przechodzą przez chustę animacyjną, malują twarze, próbują strzelać z łuku czy wesoło konkurują i całych rodzin, które podzielają wspólną radość, jest dla mnie czymś wyjątkowym i bezcennym. To jak powrót do moich dziecięcych lat, kiedy tata biegał z moimi gośćmi dookoła krzeseł, a mama użyczała swoich kosmetyków do malowania „kotków” na twarzy. Uśmiech dziecka i dziecięca iskra w oczach rodzica jest dla mnie najlepszą nagrodą i dowodem na to, że to, co robię, ma sens. I powodem do tego, by robić to najlepiej, jak tylko potrafię!

Moja praca to moja misja, mój Smak Dzieciństwa

Celem mojej pracy jest wspieranie rozwoju dzieci i pobudzanie ich kreatywności poprzez różne formy zabawy. Animacje pomagają maluchom, także najmłodszym, uwierzyć w swoje własne możliwości, a także przyswajać nowe umiejętności. Wspólne zabawy z rówieśnikami to także idealna okazja do budowania poczucia własnej wartości i pewności siebie, odkrywania własnej tożsamości i siły swojej osobowości.

Okazuje się, że oprócz zabawy nasze spotkania i imprezy z animacjami niosą ze sobą również wiele innych korzyści. Szeroki wachlarz atrakcji oraz warsztatów na przyjęciach zmotywował niejednego malucha do rozwijania swoich artystycznych pasji i ukrytych talentów. W ofercie proponuję między innymi warsztaty z tworzenia rysunków 3D, kolorowych mydełek czy arcydzieł z drewna osikowego.

To oczywiście nie wszystko! Dla każdego dziecka znajdziemy coś odpowiedniego, każdy będzie mógł się rozwinąć i sprawdzić, doskonalić już posiadane umiejętności lub próbować czegoś zupełnie nowego. A wszystko to w formie zabawy, w atmosferze radości i beztroski.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Priorytetem moim i mojej firmy, a także każdego animatora dla dzieci jest zapewnienie nie tylko mile spędzonego czasu, ale również bezpieczeństwa najmłodszym, aby nic nie mogło zakłócić im dobrej zabawy i by rodzice mogli być spokojni, powierzając nam swoje dzieci. One są dla nas najważniejsze i nie dopuszczamy do jakichkolwiek zagrażających życiu czy zdrowiu sytuacji. Potrafimy także udzielić niezbędnej pomocy. Dbamy o każdy szczegół, by zapewnić maksimum radości przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Co do doświadczenia…

Ukończyłam studia magisterskie na kierunkach:

  • pedagogika wspierająca z niedostosowaniem społecznym,
  • pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz resocjalizacyjna na Uniwersytecie Łódzkim.

Pracę z dziećmi rozpoczęłam już jako instruktor w organizacji Związku Harcerstwa Polskiego. Ponadto pełniłam funkcję wychowawcy w świetlicy socjoterapeutycznej, a także pracowałam jako sądowy kurator społeczny do spraw rodzinnych. Moje doświadczenie zawodowe wzbogaca dziewięcioletni staż pedagoga szkolnego w jednej z podwarszawskich szkół oraz prowadzenie półkolonii w trakcie ferii zimowych oraz wakacji. Moje doświadczenie, zarówno osobiste, jak i zawodowe, pozwoliło mi poznać różne smaki dzieciństwa. Dlatego jestem przekonana, że te, które oferuję, z pewnością przypadną do gustu wszystkim dzieciom!

Smak Dzieciństwa to moja pasja z wyzwaniami, które „dodają mi skrzydeł”. Z każdym dniem staram się być coraz lepszym organizatorem zabaw animacyjnych dla dzieci????

Janusz Korczak kiedyś napisał: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – zatem do dzieła!

Opinie o Nas

Organizacja imprez
Skontaktuj się z nami

Copyright ©2023 Smak Dzieciństwa | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Caroline Media