Blog

W karnawale same bale!

sty 15, 2019

Karnawał to wyjątkowy czas zabawy i świętowania. Tradycja wielkiej zabawy zrodzona we Włoszech na dobre zakorzeniła się w naszym kraju. Uczestnikami bali karnawałowych są zarówno dorośli jak i dzieci. Dla tych najmłodszych bal karnawałowy to nie tylko tańce przy muzyce. W tym przypadku należy zapewnić dzieciom konkursy, zabawy, atrakcje. Bez obaw! Doświadczony animator bez problemu wejdzie w rolę wodzireja balu karnawałowego dla dzieci w przedszkolu i szkole.
Możesz liczyć na mnogość zabaw, konkursów i mnóstwo atrakcji przez cały czas trwania imprezy – dzieci nie będą nudziły się nawet przez sekundę! Oferowany program dostosowany jest do liczby uczestników, ich wieku, a także miejsca i czasu trwania imprezy.
Barwne spotkanie animacyjne w czasie karnawału urozmaicone jest o zabawy ruchowe przy muzyce. Do dyspozycji dzieci są gadżety karnawałowe, które zamienią ten dzień w magiczny czas. W trakcie zabawy karnawałowej animator wykorzystuje między innymi chustę animacyjną, która urozmaica rytmiczne zabawy ruchowe. Takie spotkania są okazją do poćwiczenia koordynacji ruchowej i świadomości własnego ciała przy wykonywaniu prostych ćwiczeń gimnastycznych. Swobodny taniec w rytm znanych dzieciom utworów wzbudzi pozytywne emocje w każdym uczestniku.
Kolorowe malunki na buziach (tygrysek, motylek, kotek) będą idealnym dodatkiem do stroju karnawałowego, a zamykanie w bańce mydlanej pozwoli na chwilę przenieść się do świata magii.
Karnawałowe animacje taneczne mogą stać się impulsem dla dzieci, które odkryją w sobie pasję do tańczenia i być może pójdą właśnie tą drogą. To jednak przede wszystkim świetna zabawa i moc wspaniałych wspomnień, które zapewni profesjonalny animator.