Blog

Radość + uśmiech = fotobudka, czyli co to takiego?

mrz. 10, 2018

Fotobudka to przenośne urządzenie do wykonania zdjęć oraz ich natychmiastowego wydruku. Idealnie pasuje jako atrakcja do wszelkiego rodzaju imprez, eventów czy akcji marketingowych, gdzie dodatkowo zdjęcie z logo firmy może stanowić reklamę. Automaty te już nie tylko robią i drukują dla nas zdjęcia, ale również umożliwiają ich natychmiastowe wysłanie na e-mail, facebook lub twitter.

Żadna to tajemnica, że fotobudki potrafią rozkręcić każdą imprezę. Ich obecność zachęca uczestników do zabawy, pozwala przełamać pierwsze lody, a przede wszystkim pozostawia niesamowitą pamiątkę na długi czas. Dodatkowym uatrakcyjnieniem są zabawne gadżety i przebrania towarzyszące wynajmowanej fotobudce.

Fotobudka na weselu

Imprezy okolicznościowe takie jak wesela, potrzebują niecodziennej oprawy, aby podkreślić wyjątkowość chwili. Dlatego też oprócz pięknych dekoracji, szukamy ciekawych atrakcji. Jedną z nich jest fotobudka. Jest to świetna alternatywa dla gości, którzy chcą mieć zdjęcia z wesela bliskiej osoby, ale niekoniecznie chcą zabierać ze sobą własny aparat. Zdjęcia z takiej fotobudki to pamiątka zarówno dla gości weselnych jak i Pary Młodej. Idealnie nadadzą się również do księgi gości. Zdjęcia można personalizować dodając wybraną wcześniej informację, na przykład „Wesele Asi i Wojtka”. Fotobudka wykonuje serię zdjęć, a następnie dokonuje ekspresowego wydruku. Nad obsługą fotobudki czuwa osoba, która dodatkowo zachęca weselnych gości do robienia sobie zdjęć.

Fotobudka – atrakcja na każdą imprezę: studniówki, eventy, wieczory panieńskie

Rozbawieni uczestnicy imprezy zawsze chętnie się fotografują, ale takich zdjęć nie uzyskają żadnym aparatem ani komórką. Niepowtarzalną sesję zdjęciową zapewni im tylko fotobudka. Uczestnicy Twojej imprezy zachowają nie tylko miłe wspomnienia, ale także pamiątkowe zdjęcia. Ta rozrywka wciąga wszystkich, niezależnie od wieku, charakteru i otwartości na szalone pomysły. Nawet osoby, od których zawsze słyszałeś „nie róbcie mi zdjęć!”, tym razem będą bawić się świetnie! Fotobudka sprawdzi się przy każdej okazji tj. imprezy firmowe, wesela, studniówki, urodziny, festyny, pikniki plenerowe, imprezy integracyjne i przyjęcia dla dzieci!

Krótko i na temat:

Świetna i niezapomniana zabawa;
Zabawne akcesoria – peruki, maski, tabliczki z napisami i wszystko to co wywoła uśmiech wśród małych i dużych gości;
Pamiątka na długie lata;
Indywidulane podejście do klienta – logo firmy, data wesela czy urodzin wszystko to, co zechcesz może pojawić się na fotografii.
Fotobudka sprawi, że wasza impreza stanie się niezwykle oryginalna i niezapominania dla wszystkich gości. Brzmi fantastycznie, to na co czekacie?