Blog

Zjawiskowe bubble show czyli „bańkomania”

mar 14, 2019

Zabawy animacyjne to klasyk na przyjęciach, w których uczestniczą dzieci. Coraz częściej rodzice podejmują współpracę z firmami animacyjnymi, które kompleksowo przygotowują imprezę dla najmłodszych. Milusińscy, którzy obchodzą swój ważny dzień tj. urodziny pragną ten czas spędzić w wyjątkowy sposób. Firmy animacyjne wzajemnie prześcigają się z atrakcjami, które mogą zainteresować milusińskich. Uśmiech wśród najmłodszych wywołują m.in. kolorowo – bajeczne buźki, brokatowe tatuaże, przepyszna wata cukrowa, balonowe figurki czy warsztaty plastyczne. Natomiast zachwytu, doświadczenia czegoś nowego oraz niedowierzania spodziewajmy się, gdy dzieci będą uczestniczyć w bubble show – „bańkowym przedstawieniu”.

Bubble show coraz częściej można spotkać wśród atrakcji animacyjnych. Dla tych, którzy chcą podkreślić wyjątkowość przyjęcia – bubble show jest świetnym rozwiązaniem. Baaa… sprawdzi się nawet wśród najbardziej wymagającymi gośćmi jakimi są dzieci.

Bubble show – to nie tylko puszczanie baniek to wyjątkowa podróż w magiczne miejsce, w którym wszytko jest możliwe. Wiek nie ma znaczenia – dorośli oraz dzieci wręcz je uwielbiają. Bańki mydlane wywołują bezwarunkowy uśmiech oraz potrafią obudzić wśród dorosłych drzemiące dziecko i przenieść do świata dzieciństwa.

Warto pamiętać, że zjawiskowe bubble show jest dedykowane dla wszystkich „bańkowych” fanów – czyli w zasadzie dla każdego . Nie powinno zdziwić to, że główną rolę odgrywają bańki mydlane w różnej postaci min.:

  • Gigantyczne bańki;
  • Bańka w bańce;
  • Piana;
  • Płonące bańki;
  • Bańka z dymem;
  • Roztańczona bańka;
  • Bańkowy tenis
  • Zabawna gąsienica.

Bańkowe „gwiazdy”  sprawią, że każdy milusiński otworzy szeroko buzię ze zdumienia.

Oprócz oglądania „fruwających”, pięknych baniek dzieci mają możliwość aktywnego udziału w bubble show. Samo zbijanie i łapianie ich sprawia ogromną przyjemność. Jeszcze większa jest wtedy, gdy samodzielnie możemy puścić własną „olbrzymią” bańkę – dzięki   magicznej bańkowej mieszance i pomocy różnych pałeczek oraz pętli.

„Piana” również wywołuje pozytywne emocje zwłaszcza, gdy znajdzie się na głowie uczestników bubble show. Na deser zamykanie w bańce mydlanej – coś co wydaje się nierealne może okazać się prawdziwe. Zamykanie w bańce wywołuje zachwyt u wszystkich – bez względu na wiek.

Uśmiech oraz wspaniała zabawa są nieodłącznymi elementami każdej imprezy
z bańkami mydlanymi. Bubble show to czas rokoszowania się magią baniek. To czas spędzony w świecie fantazji, gdzie nie musimy kontrolować wyobraźni. To niemal baśniowa podróż  w klimacie magii. A bańka mydlana to chwilowe jednak długo pamiętane arcydzieło.