Warsztaty Świąteczne rękodzieło

To właściwie cykl warsztatów, które organizujemy przez cały grudzień. Ich katalog nie jest zamknięty, bo w naszych głowach wciąż rodzą się nowe pomysły.

W świątecznej opcji możemy przygotować każdy warsztat, który proponujemy też w wersji „zwykłej”. Masz jeszcze inny pomysł? Daj nam znać!

Jak działamy?

Tworzymy świąteczny klimat, często opowiadamy o bożonarodzeniowych tradycjach.

Zapewniamy ogrom kolorowych ozdób w świątecznym klimacie i motywujemy dzieciaki do działania – kreatywnego i samodzielnego.

Z czego?

Nasze magiczne kuferki w świątecznej wersji zawierają mnóstwo ozdób z akcentami bożonarodzeniowymi: koraliki, cekiny, kuleczki, śnieżynki, choinki, filcowe naklejki, podkładki drewniane, patyczki, filc, szyszki, sznurki, włóczka, mikołajki, gwiazdki… Możemy tak wymieniać jeszcze długo!

Efekt

Własnoręczna ozdoba na choinkę to klasyk. Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa tę radość? W tym względzie nadal nic się nie zmieniło! Choinka czy gwiazdka z patyczków do lodów, ekologiczne obrazki w tematyce świątecznej, magiczne świeczniki, świąteczne szkatułki. Prezenty dla bliskich – bo przecież własnoręczne cieszą najmocniej!

Jedno jest pewne – po warsztatach dzieciaki zostają z samodzielnie przygotowanym świątecznym akcentem i magicznym nastrojem.

Dla kogo?

Warsztaty są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku (od przedszkolaków do kilkunastolatków), zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Ich przebieg dostosowujemy do potrzeb i możliwości grupy wiekowej oraz preferencji konkretnych uczestników.

Galeria warsztatów i prac dzieci

Opinie o Nas

Organizacja imprez - Skontaktuj się z nami

Copyright ©2023 Smak Dzieciństwa | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Caroline Media