Warsztaty Eko cudeńka

Wszystkie nowe warsztaty dla dzieci przeszły surową ocenę małych testerów. Tylko te, które wywołały efekt „wow”, weszły do stałej oferty.

Dzięki temu mamy pewność, że kolejne grupy dzieciaków wyjdą usatysfakcjonowane i szczęśliwe z warsztatów Smaku Dzieciństwa.

Co można wyczarować z pozornie niepotrzebnych odpadków? Mnóstwo skarbów. Wiedzą to uczestnicy najbardziej kreatywnego z warsztatów dla dzieci.

Jak działamy?

Na początek – burza mózgów. Dzieciaki nie dostają od nas gotowych pomysłów. To one odpowiadają za kreatywny proces twórczy. Nasi animatorzy motywują, podpowiadają, ukierunkowują. 

Z czego?

Mali uczestnicy mają do dyspozycji różnorodne eko-materiały, np. puszki, tekturki, skrawki materiałów, guziki, piórka, patyczki od lodów, drewniane kawałki, filc. Wszystko to pięknie wyeksponowane, kolorowe i zachęcające do tworzenia.

Efekt

W kreatywnym procesie twórczym powstają prawdziwe cudeńka, np. pudełeczka na skarby, świeczniki, eko-gry, puszki na kredki, samochody, ramki na zdjęcia czy instrumenty muzyczne. Fantazja dzieci nie zna granic!

Dla kogo?

Warsztaty są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku (od przedszkolaków do kilkunastolatków), zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Ich przebieg dostosowujemy do potrzeb i możliwości grupy wiekowej oraz preferencji konkretnych uczestników.

Galeria warsztatów i prac dzieci

Opinie o Nas

 

Organizacja imprez - Skontaktuj się z nami

Copyright ©2023 Smak Dzieciństwa | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Caroline Media