Warsztaty Łapacze snów

To jeden z ulubionych warsztatów założycielki Smaku Dzieciństwa laughing Dlaczego? Ponieważ wymaga bardzo dużej cierpliwości od dzieci i pokazuje,
że – ku zaskoczeniu rodziców – one ją mają! Angażują się w kreatywną pracę w stu procentach.

Jak działamy?

Warsztat poprzedzamy pogadanką na temat złych snów i roli amuletu, który za chwilę stworzymy. To zawsze fajny wstęp do ciekawych, integrujących rozmów, które toczą się później przez całe warsztaty.

Tworzenie łapaczy snów zaczynamy od podstaw – obwiązujemy wstążkami drewniane koło, by następnie ozdobić je według dowolnego pomysłu.

Z czego?

Bazą do stworzenia łapacza snów są drewniane koła. W magicznych kuferkach naszych animatorów znajdują się przeróżne, kolorowe ozdoby: piórka, cekiny, sznurki, włochate pompony, guziki i inne skarby.

Efekt

W przypadku tych warsztatów – co impreza, to dla nas większe zaskoczenie efektem! Powstają niesamowite łapacze snów, które zapewniają satysfakcję małym twórcom. W końcu zaprojektowanie i samodzielne wykonanie takiego gadżetu to nie byle co!

Dla kogo?

Warsztaty są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku (od przedszkolaków do kilkunastolatków), zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Ich przebieg dostosowujemy do potrzeb i możliwości grupy wiekowej oraz preferencji konkretnych uczestników.

Galeria warsztatów i prac dzieci

Opinie o Nas

 

Organizacja imprez - Skontaktuj się z nami

Copyright ©2023 Smak Dzieciństwa | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Caroline Media