Warsztaty na eventach firmowych

Organizujesz firmowy event dla rodzin pracowników, imprezę promocyjną swojej firmy, targi, piknik, otwarcie sklepu?
Jednym słowem – wydarzenie, gdzie PROMOCJA pisze się przez duże P!
Ma być wesoło, angażująco, a przede wszystkim skutecznie? Do programu imprezy dołącz warsztaty dla dzieci!

Warsztaty dla dzieci – promocja dla dorosłych

Wyobraź sobie, że organizujesz wydarzenie, na którym promujesz swoje produkty i usługi. Potrzebujesz maksymalnego skupienia klientów, by efektywnie przedstawić swoją ofertę. Jednak część z nich przychodzi z dziećmi… Co możesz zrobić? Zagospodarować najmłodszym czas tak, by rodzice poświęcili uwagę Tobie. I tu z pomocą przychodzą warsztaty dla dzieci.

Zaangażuj dzieciaki w kreatywne działania tak, aby rodzice nie musieli martwić się o swoje pociechy. Ze spokojną głową wezmą udział w programie, który dla nich przygotowałeś.

Dzięki warsztatom dla dzieci będą mogli odwiedzić Cię rodzice, którzy w przeciwnym razie zostaliby w domu – nikt przecież nie ma ochoty uczestniczyć w imprezie z maluchem uwieszonym u rękawa.

Zbuduj wizerunek ciepłej, rodzinnej firmy, która dba o wartości bliskie swoim klientom. Dzieciaki są przecież u Ciebie zawsze mile widziane.

fajne miejsce na urodziny dla dziecka w warszawie
organizacja imprez dla dzieci z animatorem

Warsztaty dla dzieci na imprezie pracowniczej

Firma, która dba o swój employer branding, dba o pracowników na wielu płaszczyznach. Liczą się dla niej ludzie – także rodziny pracowników. Dlatego warto zorganizować rodzinną imprezę firmową z angażującymi zajęciami dla młodszych i starszych.

Warsztaty dla dzieci na imprezach pracowniczych przyciągają całe rodziny. Pełnią rolę integracyjną, zajmują uczestników w fascynujący sposób. Pozostawiają miłe wspomnienia i wpływają na pozytywny wizerunek firmy.

Jak wyglądają warsztaty dla dzieci na eventach firmowych?

Warsztaty dla dzieci na eventach firmowych to kompleksowa usługa, którą realizują Animatorzy Smaku Dzieciństwa. My dbamy o wszystko, a Ty cieszysz się wizerunkiem firmy przyjaznej dzieciom i rodzinom.

Jak działamy?
  • Animatorzy Smaku Dzieciństwa dojeżdżają na miejsce imprezy wraz z całym ekwipunkiem niezbędnym do realizacji warsztatów. Potrzebujemy jedynie wydzielonego miejsca z kilkoma stolikami. Reszta jest po naszej stronie!
  • Warsztaty dla dzieci to kreatywne działania – używamy błyszczących papierów, cekinów, brokatu, piórek i innych dziecięcych skarbów. Stanowisko warsztatowe wygląda atrakcyjnie i przyciąga wzrok. Jest kolorowo i efektownie.
  • Zostawiamy dzieciaki z tym, co samodzielnie wypracowały. Własnoręcznie ozdobione eko-torby, domowe gniotki, szkatułki na skarby – to tylko niektóre pamiątki, które posłużą dzieciom przez długi czas. Często mogą nawiązywać do profilu firmy, np. pachnące mydełka na promocji drogerii.
  • Mamy duże doświadczenie w organizacji warsztatów dla dzieci na imprezach firmowych – realizujemy wyłącznie sprawdzone zajęcia. Prowadzimy także warsztaty okolicznościowe – nawiązujące do zbliżających się świąt czy innych okazji, np. warsztaty bożonarodzeniowe, warsztaty walentynkowe itp.
  • Dopasowujemy program do potrzeb klienta i warunków eventu. Możemy poprowadzić jedne dłuższe warsztaty lub kilka krótszych, 10/15-minutowych – w ciągu kilku godzin. W trakcie wszystkich zajęć dbamy o zaangażowanie dzieciaków i różnorodność działań.

 

Zorganizuj warsztaty dla dzieci podczas wydarzenia firmowego – uszczęśliwisz dzieciaki i zadowolisz rodziców, a Twoja firma poprawi swój wizerunek i wyróżni się na tle konkurencji.

 

Galeria warsztatów i prac dzieci

Nie znalazłeś warsztatów dla siebie?
Skontaktuj się z nami! Zorganizujemy je specjalnie dla Ciebie!

Organizacja imprez
Skontaktuj się z nami

Copyright ©2023 Smak Dzieciństwa | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Caroline Media