Okolicznościowe warsztaty dla dzieci

Rozglądasz się za atrakcjami, które przeniosą dzieci w klimat Świąt? A może wprowadzą w tradycje związane z okazjami takimi jak Walentynki czy Dzień Kobiet?
Dłużej nie szukaj! Okolicznościowe warsztaty dla dzieci sprawdzą się idealnie.

Okolicznościowe warsztaty dla dzieci – kreatywna magia

Dzieciaki są ciekawe świata. Uwielbiają poznawać tradycje i zwyczaje. Pomóż im w tym – zorganizuj okolicznościowe warsztaty, które wprowadzą maluchy w klimat zbliżających się świąt i innych okazji.

Okolicznościowe warsztaty dla dzieci to idealny wstęp do celebrowania takich okazji jak: Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Dzień Kobiet, Dzień Mamy i Taty, Mikołajki, Walentynki itp. Zajęcia wprowadzają w odpowiednią atmosferę, mają także walor edukacyjny.

Na warsztatach okolicznościowych dzieciaki wraz z animatorami Smaku Dzieciństwa tworzą magiczną, kreatywną atmosferę. Angażują się w zadania, tworzą, pobudzają artystyczną część swojej duszy.

Okolicznościowe warsztaty sprawdzą się na imprezach organizowanych przez placówki, takie jak przedszkola, szkoły, biblioteki, urzędy miast i gmin; na targach edukacyjnych, festynach, imprezach mikołajkowych.

Organizacja okolicznościowych warsztatów dla dzieci to także świetny pomysł na urozmaicenie imprezy firmowej:

    • świąteczny event dla pracowników firmy i ich rodzin,
    • promocję produktów i usług, np. podczas otwarcia sklepu, dnia otwartego salonu kosmetycznego czy siłowni itp.
Jak wyglądają okolicznościowe warsztaty dla dzieci?

Okolicznościowe warsztaty dla dzieci to kompleksowa usługa, którą realizują Animatorzy Smaku Dzieciństwa. My dbamy o wszystko, a dzieciaki cieszą się magiczną, kreatywną atmosferą.

Jak działamy?
  • Animatorzy Smaku Dzieciństwa dojeżdżają na miejsce imprezy wraz z całym ekwipunkiem niezbędnym do realizacji warsztatów. Potrzebujemy jedynie wydzielonego miejsca z kilkoma stolikami. Reszta jest po naszej stronie!

 

  • Warsztaty dla dzieci to kreatywne działania – używamy materiałów nawiązujących do tematu przewodniego warsztatów, np. tematycznych naklejek, błyszczących papierów, cekinów, brokatu, piórek i innych dziecięcych skarbów. Stanowisko warsztatowe wygląda atrakcyjnie i przyciąga wzrok. Jest kolorowo i efektownie.

 

  • Zostawiamy dzieciaki z tym, co samodzielnie wypracowały. Stroiki wielkanocne, bożonarodzeniowe bombki, świąteczne choinki czy bałwanki – to tylko niektóre z ozdób, które zagoszczą w domach po zakończonych warsztatach. Efektem warsztatów może być także własnoręcznie przygotowany prezent z okazji Dnia Mamy i Taty czy Walentynek.

 

Zorganizuj okolicznościowe warsztaty dla dzieci. Będzie wesoło, magicznie i kreatywnie – tak, jak kochają dzieci i tak, jak doceniają rodzice!

fajne miejsce na urodziny dla dziecka w warszawie
fajne miejsce na urodziny dla dziecka w warszawie

Galeria warsztatów i prac dzieci

Nie znalazłeś warsztatów dla siebie?
Skontaktuj się z nami! Zorganizujemy je specjalnie dla Ciebie!

Organizacja imprez - Skontaktuj się z nami

Copyright ©2023 Smak Dzieciństwa | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Caroline Media