Warsztaty urodzinowe dla dzieci

Twoje dziecko czeka na nie cały rok, planuje, wymyśla atrakcje. I w końcu nadchodzą – urodziny! Ten dzień musi być wyjątkowy!
Jak zorganizować imprezę urodzinową, by była niezapomniana dla gości i – przede wszystkim – dla solenizanta? Zaplanuj warsztaty urodzinowe!

Warsztaty urodzinowe dla dzieci – plan na niezapomnianą imprezę

Wyobraź sobie magiczne urodziny Twojego dziecka – gra wesoła muzyka, słychać radosne okrzyki gości, widać uśmiechnięte dziecięce buzie, jest kolorowo, energicznie, kreatywnie. Tak właśnie powinny wyglądać imprezki urodzinowe. A wisienką na torcie są urodzinowe warsztaty dla dzieci.

Wyobraź sobie magiczne urodziny Twojego dziecka – gra wesoła muzyka, słychać radosne okrzyki gości, widać uśmiechnięte dziecięce buzie, jest kolorowo, energicznie, kreatywnie. Tak właśnie powinny wyglądać imprezki urodzinowe. A wisienką na torcie są urodzinowe warsztaty dla dzieci.

Na warsztatach urodzinowych dzieciaki wraz z animatorami Smaku Dzieciństwa tworzą magiczną, kreatywną atmosferę. Angażują się w zadania, tworzą, pobudzają artystyczną część swojej duszy.

Zarówno solenizant, jak i reszta gości, zostają z gadżetami, które posłużą do dalszej, wspólnej zabawy. W wyniku warsztatów przygotujemy np. domowe gniotki, uwielbiane przez dzieci „lepkie masy” czy własnoręczni ozdobione eko-torby.

Nie musisz już martwić się o upominki dla gości – stworzą je samodzielnie, co przynosi najwięcej satysfakcji. Możemy także wspólnie przygotować własnoręczny prezent dla solenizanta.

Jak wyglądają warsztaty urodzinowe dla dzieci?

Warsztaty urodzinowe dla dzieci to kompleksowa usługa, którą realizują Animatorzy Smaku Dzieciństwa. My dbamy o wszystko, a Ty cieszysz się szczęściem swojego dziecka.

Jak działamy?
  • Animatorzy Smaku Dzieciństwa dojeżdżają na miejsce imprezy wraz z całym ekwipunkiem niezbędnym do realizacji warsztatów. Potrzebujemy jedynie niewielkiego miejsca wydzielonego na podłodze lub przy stoliku. Reszta jest po naszej stronie!

   

  • Warsztaty dla dzieci to kreatywne działania – używamy błyszczących papierów, cekinów, brokatu, piórek i innych dziecięcych skarbów. Stanowisko warsztatowe wygląda magicznie – jest kolorowo i efektownie (i pięknie wychodzi na zdjęciach!)

   

  • Dopasowujemy warsztaty do warunków, a także wieku i upodobań dzieciaków. Najczęściej prowadzimy krótkie, 10/15-minutowe zajęcia, przeplatane animacjami i zabawami aktywizującymi. W trakcie warsztatów dbamy o zaangażowanie dzieciaków i różnorodność działań.

  Zorganizuj urodzinowe warsztaty – uszczęśliwisz swoje dziecko i sprawisz, że goście jeszcze przez wiele dni będą wspominali Waszą niezapomnianą imprezę urodzinową.

  fajne miejsce na urodziny dla dziecka w warszawie

  Galeria warsztatów i prac dzieci

  Nie znalazłeś warsztatów dla siebie?
  Skontaktuj się z nami! Zorganizujemy je specjalnie dla Ciebie!

  Organizacja imprez
  Skontaktuj się z nami

  Copyright ©2023 Smak Dzieciństwa | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Caroline Media