Warsztaty dla dzieci – w restauracji

Co to znaczy restauracja przyjazna dzieciom? Specjalne menu, kącik dla maluchów… To mają prawie wszyscy.
Jeśli chcesz się wyróżnić i przywitać małych gości w wyjątkowy sposób, postaw na warsztaty dla dzieci w swojej restauracji.

Warsztaty dla dzieci – sposób na promocję restauracji

Wyobraź sobie rodzinny obiad w restauracji. Zaraz po zjedzonym posiłku (lub co gorsza – jeszcze przed nim!) co chwilę słychać: „Kiedy idziemyyyy?”, „Długooo jeszczeee?”, „Nudzi mi się!”. Pomóż swoim gościom uniknąć takiej sytuacji!

Dzięki kreatywnym warsztatom dzieciaki spędzają czas w fascynujący sposób, a dorośli mają czas na swoje sprawy – pogaduchy przy pysznym jedzeniu czy kawie.

Zaangażowane w twórczy proces dzieci nie tylko przestają marudzić, ale nawet nie chcą odejść od stanowiska warsztatowego. Rodzice cieszą się chwilą spokoju i… zamawiają, zamawiają, zamawiają. I o to chodzi!

Regularnie organizowane warsztaty dla dzieci sprawiają, że rodziny wracają do restauracji. Trudno się dziwić – kiedy raz zaznały smaku posiłku zjedzonego w spokoju, marzą o powtórce. Stała współpraca z animatorami popłaca!

Jak wyglądają warsztaty dla dzieci w restauracji?

Warsztaty dla dzieci w restauracji to kompleksowa usługa, którą realizują Animatorzy Smaku Dzieciństwa. My dbamy o wszystko, a Ty cieszysz się wizerunkiem restauracji przyjaznej dzieciom.

Jak działamy?
  • Animatorzy Smaku Dzieciństwa dojeżdżają do restauracji wraz z całym ekwipunkiem niezbędnym do realizacji warsztatów. Potrzebujemy jedynie wydzielonego miejsca z kilkoma stolikami. Reszta jest po naszej stronie!

 

  • Warsztaty dla dzieci to kreatywne działania – używamy błyszczących papierów, cekinów, brokatu, piórek i innych dziecięcych skarbów. Stanowisko warsztatowe wygląda atrakcyjnie i przyciąga wzrok. Jest kolorowo i efektownie.

 

  • Zostawiamy dzieciaki z tym, co samodzielnie wypracowały. Własnoręcznie ozdobione eko-torby, pachnące mydełka, domowe gniotki – to tylko niektóre pamiątki, które posłużą dzieciom przez długi czas. A dodatkowo będą przypominać o fantastycznych warsztatach w fantastycznej restauracji.

 

  • Warsztaty w restauracji ze Smakiem Dzieciństwa się nie nudzą. Co jakiś czas wprowadzamy nowości i urozmaicamy ofertę. Realizujemy także warsztaty okolicznościowe – nawiązujące do zbliżających się świąt czy innych okazji, np. warsztaty bożonarodzeniowe, warsztaty walentynkowe, warsztaty z okazji Dnia Pizzy itp.

 

Zorganizuj warsztaty dla dzieci w swojej restauracji. Będzie wesoło, smacznie i kreatywnie – tak, jak kochają dzieci i tak, jak doceniają rodzice!

fajne miejsce na urodziny dla dziecka w warszawie
fajne miejsce na urodziny dla dziecka w warszawie

Galeria warsztatów i prac dzieci

Nie znalazłeś warsztatów dla siebie?
Skontaktuj się z nami! Zorganizujemy je specjalnie dla Ciebie!

Organizacja imprez - Skontaktuj się z nami

Copyright ©2023 Smak Dzieciństwa | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Caroline Media