Blog

Organizacja imprezy dla dzieci z animatorem. 7 korzyści ze współpracy z animatorami Smaku Dzieciństwa

paź 14, 2022

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka lub inna rodzinna impreza? Możesz zorganizować ją we własnym zakresie – atrakcje i zabawy dla dzieci, przekąski, prezenty dla gości, dekoracje, tort… Możesz, tylko po co? Od liczby detali do ogarnięcia może rozboleć głowa.

A jeśli mógłbyś przynajmniej część z nich zostawić komuś innemu? Komuś, kto zna się na tym, jak nikt inny, kto robi to od 7 lat i profesjonalnie wywołuje uśmiechy na dziecięcych buziach. Tym kimś są animatorzy Smaku Dzieciństwa. Poznaj 7 korzyści z organizacji imprezy z animatorem.

1 Instrukcja na dzień dobry

Choć animatorzy Smaku Dzieciństwa zajmują się kreatywną organizacją czasu w trakcie imprezy dla dzieci, to nie pozostawią Cię bez wskazówek dotyczących pozostałych aspektów kinder party. Zastanawiasz się, jak przygotować przestrzeń, o której godzinie rozpocząć spotkanie, kiedy wyznaczyć czas na prezenty czy tort? Nie Ty jeden. Te i inne kwestie zawsze nurtują rodziców. Szczególnie, jeśli to ich pierwsza dziecięca impreza – choć nie tylko. W Smaku Dzieciństwa kompleksowo opowiadamy rodzicom o organizacji imprezy, doradzamy, podpowiadamy. Dzięki naszemu doświadczeniu całe spotkanie spina się w spójną całość, a mali i duzi goście bawią się wyśmienicie. Na start dajemy naszym klientom także wyjątkowy prezent: ZAPROSZENIA NA IMPREZĘ przygotowane przez grafika-artystę. Wizualnie współgrają one z gadżetami używanymi przez naszych animatorów, dzięki czemu cała impreza nabiera spójnego charakteru. Wystarczy je wydrukować i rozdać gościom, co znacznie ułatwia kwestie organizacyjne.
organizacja imprez - animatorzy
impreza dla dzieci - warsztaty - spiderman

2 Liczy się czas

Kto cierpi na nadmiar czasu, ręka w górę. Idziemy o zakład, że rodzice na pewno się w tej grupie nie znajdują. Dni upływają im pomiędzy przedszkolem, szkołą, pracą, obowiązkami domowymi, zajęciami dodatkowymi i – jak dobrze pójdzie – wieczornym serialem, gdy dzieci są już w łóżkach.

Czas to cenna waluta, a możliwość jego oszczędzenia – nieoceniona. Wybierając animatorów Smaku Dzieciństwa zyskujesz czas, który w przeciwnym razie musiałbyś poświęcić na organizację imprezy. Dzięki współpracy z nami nie musisz przygotowywać atrakcji dla dzieci ani potrzebnego wyposażenia (zapomnij o pożyczaniu stołów czy krzeseł od sąsiadów!).

Nasi animatorzy przyjadą na miejsce odpowiednio wcześnie, z całym niezbędnym ekwipunkiem. Mamy magiczną matę, która „robi robotę”. Dzięki niej jesteśmy w stanie zachować czystość i porządek podczas animacji. Wszystkie kreatywne zabrudzenia lądują na macie, którą później po prostu zwijamy.

Nie zapominaj także o jeszcze jednym ważnym aspekcie związanym z czasem. W trakcie imprezy, gdy dzieci szaleją i realizują się kreatywnie, rodzice i opiekunowie zyskują czas na spokojną kawę i rozmowę w gronie dorosłych. Brzmi dobrze, prawda?

3 Bezpieczeństwo przede wszystkim

Impreza dla dzieci to także dobra okazja do spotkania towarzyskiego dorosłych. Jednak z niego nici, jeśli dzieciaki zostaną pozostawione same sobie. Każdy rodzic wie, że w dużej grupie przychodzą dzieciom do głowy najdziwniejsze pomysły. Nadzór dorosłych jest niezbędny.

Jeśli więc chcesz spokojnie spędzić czas z dorosłymi gośćmi, nie martwiąc się o bezpieczeństwo pociech, zaproś do współpracy animatora Smaku Dzieciństwa. Nasza ekipa ma doświadczenie, które pozwoli jednocześnie zająć dzieciaki i zadbać o ich bezpieczeństwo.

organizacja imprez dla dzieci - gniotki
impreza dla dzieci - warsztaty - spiderman

4 Prezenty nie tylko dla jubilata

Kojarzysz zachodnią tradycję wręczania drobnych upominków gościom? Staje się ona coraz popularniejsza także w Polsce. W Smaku Dzieciństwa idziemy o krok dalej. Dzięki kreatywnym warsztatom mali goście własnoręcznie przygotowują swoje prezenty: eko-torby, świece żelowe czy pachnące mydełka to tylko niektóre możliwości. Dzieciaki wychodzą z imprezy z fajną pamiątką, a dodatkowo są wzmocnione i dowartościowane, że wykonały ją własnoręcznie. Skąd o tym wiemy? To po prostu widać. Chwalą się rodzicom i innym dorosłym, porównują swoje prace – duma aż z nich tryska.

Na tym temat upominków się nie kończy. Pod koniec każdej imprezy animatorzy Smaku Dzieciństwa rozdają uczestnikom Certyfikaty Super Dzieciaka. Dyplomy przygotowywane są na specjalne zamówienie przez artystę-grafika. Wyglądają pięknie, wesoło i kolorowo, co doceniają zarówno dzieciaki, jak i rodzice.

5 Atrakcje z efektem „wow”!

Atrakcje animacyjne realizowane przez Smak Dzieciństwa wywołują efekt „wow” u dzieci i rodziców. Skąd o tym wiemy? Z wszechobecnych komentarzy typu „ale sztos!” i „w dechę!” (rozumiemy, bo mówimy w języku dzieci ;), a także roześmianych dziecięcych buziek.

Łączymy kreatywne działania, jak warsztaty, z zabawami ruchowymi oraz klasycznymi atrakcjami animacyjnymi dla dzieci (malowanie buziek, tatuaże brokatowe, modelowanie baloników i wiele innych). Podążamy za grupą, na bieżąco obserwujemy, jakie zabawy sprawiają dzieciakom największą frajdę.

W Smaku Dzieciństwa stawiamy na nowoczesność. Wciąż idziemy do przodu, więc oferujemy atrakcje na miarę XXI wieku, takie jak wirtualna rzeczywistość, fotobudka czy knocker box – wyjątkowe urządzenie do interaktywnej zabawy.

Po spędzeniu czasu z naszymi animatorami dzieciaki są zwykle pozytywnie nakręcone. Nie mają problemu z kontynuacją zabaw we własnym zakresie. Często organizują ciąg dalszy animacji, przy użyciu elementów kreatywnych, które same wykonały.

organizacja imprez dla dzieci - gniotki
organizacja imprez dla dzieci z animatorem

6 Założycielka z pasją

Pomysłodawczyni i założycielka Smaku Dzieciństwa, Ewelina Suchecka, to osoba, której drugie imię brzmi „pasja”. Nieprzypadkowo stworzyła firmę oferującą animacje dla dzieci. Jak sama mówi: „Chciałam stworzyć firmę, która sprawi, że każde dziecko będzie mogło przenieść się do świata wspaniałej zabawy i poczuć prawdziwy „Smak Dzieciństwa”. I udało się – jesteśmy firmą, która daje maluchom radość, a rodzicom poczucie spełnienia marzeń swoich pociech.

Ewelina tryska energią, jest wulkanem entuzjazmu i kopalnią pomysłów. I to także nie przypadek – jej pasja oparta jest na solidnych fundamentach. Ma wykształcenie pedagogiczne – jako pedagog pracuje ponad 12 lat. Była harcerką z własną gromadą, opiekunką na koloniach, a także kierownikiem półkolonii, gdzie pod opieką miała prawie 300 dzieci. Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenie w zarządzaniu firmą. Dlatego animacje Smaku Dzieciństwa to udany mariaż walorów rozrywkowych z pedagogicznymi. Ma on wpływ na jakość animacji i zadowolenie zarówno dzieci, jak i rodziców.

Ewelina zaraża swoich pracowników pozytywnym podejściem. Dlatego każdy z nich ma super moc do pracy z dziećmi, które uwielbiają swoje nowe ciocie i wujków ze Smaku Dzieciństwa. Dzięki temu nierzadko wracamy na kolejne imprezy do tych samych rodzin – po prostu trudno jest nam się rozstać!

7 Próbka animacyjnych możliwości

Smak Dzieciństwa bywa nie tylko na zamkniętych imprezach rodzinnych czy firmowych. Naszych animatorów możesz znaleźć w warszawskiej restauracji Cud Miód, w każdą niedzielę, od godziny 14. Podczas gdy dorośli mogą spokojnie zjeść posiłek i porozmawiać w swoim gronie, my prowadzimy kreatywne, bezpłatne zajęcia dla najmłodszych gości restauracji.

To dobra wiadomość dla rodziców, którzy zastanawiają się nad współpracą z animatorem. Tu mogą zobaczyć próbkę naszych możliwości i sprawdzić, jak ich pociecha odnajduje się w zabawach z nami. Gwarantujemy, że zobaczymy się na kinder party 😉

organizacja imprez dla dzieci - gniotki